شرکت Cargo Truck direct

شرکت ما از زمان تأسیسش در ژانویه 2011 مرتباً در حال توسعه بوده است. به پشتوانه تخصص همکارانمان، انتظار ما از ابتدا واضح بوده است:

ما باید در کاری که انجام می‌دهیم با دیگر متفاوت باشیم - سریع‌تر، قابل اطمینان تر و بی‌طرف‌تر.

سریع‌تر،چراکه همکاران ما 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته قابل دسترسی هستند و شعب کاری ما در نزدیکی فرودگاه‌ها و سالن‌های نمایشگاه قرار دارند.

قابل اطمینان تر، چراکه ما به لطف تخصص همکاران و خدماتمان، نقش خود را در فرآیند حمل و نقل با تلاش و انگیزه فراوان ایفا می‌کنیم تا ارسال به‌موقع و مطمئن کالاهای شما تضمین شود.

بی‌طرف‌تر، چراکه  تمام وسایل نقلیه، از خودرو سواری تا کامیون که با آن‌ها به مشتریانمان خدمات می‌دهیم، از نظر ظاهری خنثی و بی‌طرف هستند.

Cargo Truck direct در مجموع دو شعبه دارد. با شعب خود در دوسلدورف و برمن، ما در نزدیکی دوتا از مهم‌ترین مراکز انبارداری آلمان قرار داریم و بدین وسیله امکان داریم، راه حل‌های مناسب برای نیازهای شما را فوراً تشخیص داده و اجرا نماییم.

 ظرف چند سال گذشته ما به پیشرو بازار درزمینهٔ انبارداری متوسط تبدیل شده‌ایم. اینجا در Aircargo Center Ratingen در حال حاضر در کنار ما سه شرکت حمل و نقل هوایی دیگر حضور دارند، همگی در نزدیکی سومین فرودگاه بزرگ آلمان، فرودگاه بین‌المللی دوسلدورف. سهیم نمودن سایر شرکت‌های حمل و نقل در ماه‌های آینده انجام خواهد شد.

تجربه سال‌های اخیر نشان می‌دهد که ما در مسیر درستی قرار داریم. ما به‌تدریج بخش‌های تجاری موجود خود را گسترش می‌دهیم و شرکتمان را توسعه می‌دهیم. از یک تیم دونفره در آغاز سال 2011 تیمی با بیش از 30 کارمند ایجاد شده است که با دانش فنی و علاقه آماده خدمت رسانی به شما است.

به همکاران متخصص ما اعتماد کنید و از خدمات بی‌نقص و زمان شناسانه ما بهره‌مند شوید.

از تماس شما خوشحال می‌شویم!